| crissadeea a întrebat:

Stiu ca de obicei problemele de sanatate nu prea sunt indicate sa fie rezolvate pe internet, insa de curand doctora mea ORL ma diagnosticat cu rinita cronica hipertrofica si de 2 saptamani tin tratament. Peste o saptamana urmeaza sa ma duc la consult si imi este teama ca va aduce in discutie operatia. Stiti cumva daca este dureroasa si cam cât timp stai in spital pentru recuperare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Sophia1100 a răspuns:

Sa nu iti fie frica decat de Dumnezeu.
Acestea sunt alesi doctori pentru a face bine nu a face durere.

| FabianelSHAF a răspuns (pentru Sophia1100):

Vezi ce s-a intamplat daca spamezi?

| crissadeea explică:

Nu e vorba despre frica ci despre faptul ca sunt in timpul scolii si nu prea vreau sa pierd saptamani prin spital...