| Andrei078 a întrebat:

Stiu ca o sa radeti dar...mna. deci cand mananc orice in partea stanga a maxilarului ma doare nara stagna si ami dai lacrimile la doctor nu am fost aveti idee ce se intampla? Sper ca imi veti fii de folos.
P.S FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Am idee ca TREBUIE SA MERGI LA DOCTOR! Parerile unor neavizati nu te vor ajuta cu nimic.

| tril a răspuns:

"si ami dai"... sa cred ca din cauza lacrimilor scrii gresit? Pentru ca mai sunt si altele.
Mergi luni numaidecit la medic. Nu astepta.

| Andrei078 explică (pentru tril):

Dude daca aici ti i se pare ca e site sa vi sa corectezi inseamna ca esti... nu mai zic frate eu am intrebat daca ma puteti ajuta. Go away.

| tril a răspuns (pentru Andrei078):

Aici nu te ajuta nimeni cu probleme medicale. E imposibil. Ti-am spus sa mergi la medic.
Daca te-a ajuns infectia si la creier, injura!