| anonim_4396 a întrebat:

Sunt panicata tare.
M-am trezit cu mana dreapta amorțita pentru ca am dormit pe ea si plus o durere la osul de la incheietura. Am scuturat o, am simtit furnicaturi si am masat acolo si m-a luat dintr o data os senzatie de caldura in tot corpul si de lesin.
Mana inca o simt asa ciudatica, inca amortita si ma doare incheietura. Mentionez ca ma panichez repede.
Poate sa fie ceva mai nasol?
Multumesc frumos!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Ti s-a intrerupt circulatia sangelui pentru ca ai dormit pe ea. Multora ni se intampla asta. Nu te panica. Isi revine.

2 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Stai linistita, nu este nicio problema.

| Mikiass a răspuns:

Este grav. Mai ai putin de trait. Asta-i viata. FUNDA?!?