| alexandraad a întrebat:

Știu ca e o întrebare penibila dar totuși. cum pot raci mai rapid? Mai ales ca l-am sărutat și pe iubitul meu care e răcit.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce? ti-e dor sa stai la pat cu temperatura, stare de rau si sa suferi?
Chiar este o intrebare fara sens si logica.

| Yuoia a răspuns:

Vrei sa racesti acum in plina pandemie? Hmmm...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga apa la frigider si mergi afara si alearga si transpira mult tare de tot. Apoi dezbraca te de geaca si ramai numai in tricou sau ceva ft subțire. Si mergi acasa si bea o sticla de apa ft rece. Si ai sa racesto garantat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ai vrea sa fi răcită cu ce te ajuta?

| Adrian5575 a răspuns:

Fa o baie rece si apoi culca-te cu geamul deschis si stai dezvelita.

| Roberrt21 a răspuns:

Fa duș rece laughing

| AlexandruGeo a răspuns:

De ce ai dori sa răcești?

| Lamar a răspuns:

Prin metoda alexit.