| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU, știu ca este o întrebare penibilă, dar totuși aș dori să vă întreb :cum pot să îmi înving teama de a recolta și de a face injecții?

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

Simplu. Cand mergi la recoltat strangi tare pumnul si te uiti in alta directie. Daca tu esti fixata pe chestia "vai, ca tare doare" atunci logic ca vei resimti mult mai naspa totul. In schimb daca esti relaxata, totul trece repede. Pana la urma e doar o amărâtă de întepătură.