| BubblesBlossom a întrebat:

Ok...O sa fie cea mai penibila intrebare pe care as pune-o ever.
Deci, prietena mea cea mai buna s-a despartit de iubitul ei, pentru ca el nu ma suporta pe mine.Si ca sa-i dovedeasca, ca nu-i mai pasa de el, in gluma, a venit si m-a sarutat PE MINE(nu french kiss, doar un pupic).De atunci, cand ea ma mai imbratiseaza, mai ma si pupa, prin apropiere de gura, nu chiar pe gura.Cel mai ciudat lucru e ca incep sa am sentimente pentru ea, si asta nu e normal pentru ca suntem fete amandoua. Daca i-as spune, cu siguranta m-ar trata altfel, nu vreau sa stric o prietenie de 7 ani pentru un lucru ca asta. Faza e ca incep sa nu mai pot sa vorbesc normal cu ea.
Eu am prieten si il plac mult, nu stiu cum sa imi pun gandurile in ordine despre relatia mea cu prietena mea cea mai buna. Plzz Help

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În primul rând, nu te mai stresa.Calmează-te şi cât poţi de mult, nu te mai gândi la acel sărut.Petrece timp mai mult cu iubitul tău... dacă vezi că nu funcţionează toată treaba asta,iar oricât de mult ai încerca,gândul îţi rămâne la prietena ta,nu ştiu,dar eu aş vorbi cu dânsa. Dacă ţi-e prietenă cu adevărat,cu siguranţă va înţelege.
Am încercat să-ţi dau un răspuns, dar nu prea m-am descurcat pentru că nu am mai cunoscut pe nimeni care să fie într-o situaţie asemănătoare cu a ta, dar ţi-am spus ce aş face eu, iar faptul că a fost în stare să te sărute, hm...îmi pun semne de întrebare big grin

Ai grijă de tine.

8 răspunsuri:
| zxzx a răspuns:

Apropie-te de prietena ta si poate iese ceva.

| BubblesBlossom explică (pentru zxzx):

Multumesc de raspuns, mi-am irosit 3 scunde din viata degeaba

| zxzx a răspuns (pentru BubblesBlossom):

Npc.

| ioanaaa1998 a răspuns:

Pai cred ca ar trebui sa-ti focusezi iubirea asupra prietenului tau si sa incepeti sa avetimai multe activitati impreuna, caci atunci nu o sa-ti mai stea mintea la prietena ta. Consider ca singura relatie pe care o ai si o sa o ai alaturi de prietena ta va fi decat cea de amicitie. Mult succes!

| RobyAlex a răspuns:

Oooooo nebuno ai 2 inclinati sexuale big grin eu zic sa continui ca si pana acum mare lucru ca tea sarutat.

| HellDoll a răspuns:

Nu, cand se mai apropie de tine da-i o palma si spune-i sa-si caute un prieten
nu ti se par tampite gesturile astea intre fete?! ori esti ori nu esti
daca sunteti asa prietene de 7 ani ii spui ce nu-ti convine

| gossipgirl1999 a răspuns:

Pai pentru o vreame las-o mai moale cu prietena ta. nu va mai intalni-ti ceva vreme si concentreaza-te aupra iubitului tau.

| Gabitzaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu zic ca atunci cand ea se apropie de dine sa te pupe tu sa nu o mai lasi si sa mai racestii chestiile astea imbratisari, tinutu de mana pe strada etc.