| anonim_4396 a întrebat:

Toamna trecuta ma trezeam noaptea si dimineata cu dureri la nivelul incheieturii falangelor 2 si 3 la ambele maini, dar au durat aproximativ o luna. Acum a inceput sa ma doara la o singura mana, dar deja la inchietura dintre falangele 2 si 1. Ce ar putea fi? La medic o sa ajung abia peste o saptamana, dar ma deranjeaza ca dimineata ma doare si nu pot sa strang mana in pumn

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Poate ca te-ai fortat in ultimul timp cu greutati.