| UzumakiNaruta a întrebat:

Hei, TPU! Vi s-a intamplat vreodata sa stati pe telefon si sa va amorteasca degetele mici de la ambele maini? Mie mi se intampla de fiecare data cand stau pe el.
Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| radu877 a răspuns:

Si mie mi se intampla cateodata. Cica e de la circulatia sangelui. Presupun ca stai nemiscata mult timp. Nu te ingrijora ca nu e asa grav.

4 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Nu mai sta pe telefon. Stai si tu pe un scaun, pe un fotoliu, pe un taburet happy

| Donsavas a răspuns:

Nu,nu mi s-a intamplat. Caut sa mă feresc cât mai mult de telefon. Asta arata ca tu îl folosești prea mult. Stai sa vezi când încep durerile de cap de la atâta iradiere.

| sweetys a răspuns:

Nu mi se intampla chiar de fiecare data, dor daca stau prea mult.

| radu877 a răspuns (pentru sweetys):

Si mie mi se intampla cateodata. Cica e de la circulatia sangelui. Presupun ca stai nemiscata mult timp. Nu te ingrijora ca nu e asa grav.

| Lightning1997 a răspuns:

Nu mai sta asa mult pe el...in ziua de azi,vezi si tu, toti stau cu ochii in telefoanele astea, pana si pe strada, nu se mai uita in jurul lor...e trist, din pacate