| Cynthiacynthia a întrebat:

Stiti, eu am o silueta pe care foarte multe fete o invidiaza, desi eu vreau sa ma ingras. Oricat as manca nu ma ingras si raman asa:]]. As vrea sa fac un curs de fotomodel. Vreau parerea voastra. Am 1.66, 41 de kg. Merg pe 16 ani[in Noiembrie]. Funa pentru. cea mai buna parerebatting eyelashes. Si voturi pentru. celelalte. :*

Răspuns Câştigător
| DenysaLove a răspuns:

Buna:* ai putea face cursul :* si eu am facut si am apr 1.60 laughing bafta:*

3 răspunsuri:
| DenysaLove a răspuns:

Multumesc mult pentru fundita :*

| MarianaMadu a răspuns:

Daca vrei sa te faci fotomodel de ce vrei sa te ingrasi? Ramai asa pentru a putea fi un fotomodel adevarat(daca intr-adevar asta iti doresti).Eu iti doresc bafta si incearca sa ramai asa cum esti ca sa iti poti indeplini visul:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa pui pe tine ceva kg sau sa mai scazi din ele aici gasesti o multime de metode, diete si exercitii foarte bune, www.dietapentrutine.blogspot.com