| Andrei123aaa a întrebat:

Hei, trebuie sa fac o analiza de secreție uretrala. Stiti cum se desfășoară? Este dureros?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| DovleacTurbat a răspuns:

Daca e ceea ce cred eu, adică cu un "bețișor" pe uretră, o sa usture un pic.

| Andrei123aaa explică (pentru DovleacTurbat):

Ai făcut si tu?

| DovleacTurbat a răspuns (pentru Andrei123aaa):

Da, cu bețișor pe uretră, dar nu mai țin minte dacă așa se numea procedura.
Oricum, nu e de speriat.
Puțină usturime.