| DUTA12 a întrebat:

Heii! Am o problemă am 13 ani am 1, 58 și am 48-49 de Kg, dar nu par de atât sunt slaba ce as putea sa fac sa mă îngraș? Vreau răspunsuri care au funcționat.
P.s nu vreau întrebări altele vor sa slăbească și tu vrei sa te îngrași
Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mănâncă dulciuri multe laughing (mai ales ciocolata si prajiturihee hee ) sa nu exagerezi ca poate faci diabete kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diabet*

| AnonimaaaaG a răspuns:

Raspunsuri care au functionat, sigur. Fa-ti niste analize de sange si vezi daca tot' e ok cu sanatatea ta. Mananci calumea? Vorbeste cu medicul de familie sa-ti dea niste vitamine pentru pofta de mancare.
Eu am aproape 18 ani si 1, 64 si am doar 50 de kg. poate cu inca cateva kg in plus. 2-3. dar nu-mi fac probleme.

| AnonimaaaaG a răspuns (pentru AnonimaaaaG):

App. Nu trebuie sa te ingrijorezi, am o prietena, e boboacă si e micuta de statura si foarte slaba pentru varsta ei. Parintii ei sunt la fel de slabi. Poate iti mostenesti parintii. Dar incearca si cu niste vitamine

| Albertjo1234567890 a răspuns:

Așteaptă puțin, toate la locul lor.

| RomaniiauTalent739 a răspuns:

Mănâncă Sharma excesiv

| AnonimaaaaG a răspuns (pentru RomaniiauTalent739):

Daca mananca shaorma excesiv, se face cat un butoi. Nu trebuie sa manance atata mancare nesanatoasa. Se poate imbolnavii