| anonim_4396 a întrebat:

Hei, am pierce in limba de trei luni si in ultimul timp tusesc groaznic(de la baut/mancat rece)si ma doare limba ingrozitor. Ma gandesc ca e din cauza ca o tot "incordez"cand tusesc. Momentan astept sa vad daca se schimba ceva, voi ce credeti?(nu e cazul de infectie btw)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este evidnet ca pierce-ul ti-a facut rau si probabil ti-a infectat niste ganglioni, care iti dau aceasta reactie de tuse.
Scoate-l, fiindca corpul tau il rejecta!

| VoidEternal a răspuns:

Mâncarea și băutura rece nu te fac sa tușești. Mergi la medic.

| mnonbviata a răspuns (pentru VoidEternal):

De cand stii tu cum functioneaza organismul meu?

| darrio2007 a răspuns (pentru mnonbviata):

Dupa ce ca ai probleme tot tu esti cu clanța mare?
Scoate fierul ăla din gură că nu aduce nimic bun organismului tău.

| mnonbviata a răspuns (pentru darrio2007):

Daca raspunsul tau nu are legatura cu intrebarea mea de ce mai comentezi

| darrio2007 a răspuns (pentru mnonbviata):

Tocmai ca are legatura dar esti incapatanata si nu iti plac sfaturile venite de la altii.
Tipic generatiei „inteligente" actuale.
Tu de ce ai sters intrebarea?

| VoidEternal a răspuns:

Daca mârâi ca un câine după un gard la fiecare răspuns, de ce ai mai pus întrebarea?

Poate ești tu o varianta noua de homo sapiens, și mâncarea și băutura rece merg la tine în plămâni...

Dumbass...

Răspuns utilizator avertizat