| anonim_4396 a întrebat:

din ultimul timp ma doare ingrozitor burta si nu sunt in perioada de menstruatie si nu sunt nici gravida pentru ca inca nu am facut nimic si nu m-am "masturbat" adica nu am facut nimic leagat de sex sau asa ceva si ma doare burta. M-am asigurat ca nu am mancat nimic stricat sau expirat. ce credeti ca este?

Răspuns Câştigător
| adriana49 a răspuns:

Cere de la farmacie urinal simplu 30 capsule si o sa vezi ca o sa iti treaca si nu te speria aceasta edoar o simpla raceala.

3 răspunsuri:
| adriana49 a răspuns:

Sau daca nu poti sa ceri ceai de merisor costa in jur de 3, 50 lei cutia.

| Bianca1001Bia a răspuns (pentru adriana49):

Multumesc asa o sa si fac :*