| Domnisoara1fara1nume a întrebat:

Heii big grin
Vreau sa va intreb daca stiti cum as putea sa scap de grasimea de pe burta,avand in vedere ca am probleme alimentare(nu mananc legume) si sa imi spuneti ce ar trebui sa mananc, ce sporturi sa fac (desi profa de sport ne face sa scoatem untul din noi).
Fundaaa!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Incepe sa mananci legume si carne foarte rar, bea multa apa si bine ca faceti mult sport doar de asta aveti nevoie.

| GeorgyGirl a răspuns:

E sanatos sa mananci legume si reunta la dulciuri din cand in cand si sucuri, prajeli si chestii nesanatoase.b ea mai multa apa si nu mai manca atat cat mancai pana cum.serveste portii mai mici si nu mai manca dupa ora 19. fa spor gasete ceva ce iti place, inot dans alergari merg la sala cu un prieten.incepe o viata noua. spor la treaba!