| anonim_4396 a întrebat:

Salutare fratilor, vreau sa va intreb cum as putea sa scap de asa zisa "burta de bere"? Adica cand grasimea se depoziteaza langa organe si nu sub piele.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu exista asa ceva, esti gras, slabeste, sa faci cardio macar 30 min pe zi, deficit caloric

| RegeleTauIonut a răspuns:

Dieta ca sa scapi de calori clar zilnic sa iei 100 calori ca asa sunt femeile ipocrite cu burta niciuna nu te accepta omule asa e realitatea