| AnToNiALoVeta a întrebat:

Heii eu cred ca am o poblema cu inima si nu stiu de ce sau daca am....ma doare si cand plang si mai ma doare si de obicei

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Angelsareclosetoyou a răspuns:

Cand plangi pentru un caz foarte emotionant si cu tot sufletul atunci e normal sa simti ca te doare inima, dar in rest nu stiu...intreaba medicul e cel mai corect.