| xReBx a întrebat:

Heii happy. Sunt Reb.de obicei sunt tot timpul vesela, amuzanta, etc. dar acum jumatate de ora m-a luat o stare de depresie si nu stiu de ce.imi vine sa plang fara motiv.Need Help.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| GreenPills a răspuns:

Descarcare emotionala sau perioada aia a fetelor, in care au anumite toane(poate si de asta).happy

6 răspunsuri:
| claudiea79 a răspuns:

Uita-te la o comedie.iesti afara cu prietenii. vorbeste cu o prietena la telefon sau pe mess.fa o prajitura

| claudia01 a răspuns:

Gaseste-ti o ocupatie!

| simonna a răspuns:

Asculta Directia 5-In nici un caz sau Laura Stoica-Nu-i nimic.Bafta!

| claudiu47 a răspuns:

Filme 2011 Subtitrate Ro Numai Pe Site-ul Tau: Http://www.TheMoviesBest.com Vizionare Placuta !

| UrsuletulCacao a răspuns:

Descarcati lacrimile.Plangi pana cand te descarci. Dupa ai sa vezi ca nu o sa mai ai nimic.Si vremea asta...Se joaca cu organismul.

| bogdanx7nfs a răspuns:

Relaxeaza-te si incearca sa faci ceva ce iti place gen filme, seriale, iesi cu prietenii
happyhappy