| Rox1234 a întrebat:

Heii! M am iritat cu crema depilatoare adica e rosie respectiva zonaa si nu ma mananca dar sper sa nu fac bubite sau ceva.ce as putea sa folosesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Nimic. Nu este indicat. Citește pe ea și eventual schimba crema happy

| DumitruS a răspuns:

Momentan nimic. ce scrie pe tub sa faci? ca sa dai cu produse ar trebui sa astepti 24 de ore. poti incerca o crema hidratanta, o sa treaca problema.