| Julyett a întrebat:

ce pot folosi impotriva unei iritatii in zona sanilor? M-am iritat din cauza sutienului, m-am scarpinat si acum este rosu. si uneori mai ma si mananca.[am mai patit asa dar mi-a trecut fara sa folosesc vreo crema sau altceva]
Ce as putea folosi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Buna,Julyet.Poti sa folosesti o crema cum ar fi Eucerin. Poate asa este pielea ta, te iriti.Consulta si tu un medic daca se inrautateste situatia.Pa,pa!

Răspuns utilizator avertizat