| Cåpåċεl a întrebat:

Heii TPU.
Am o problema...In fiecare dimineata cand ma trezesc ma dor sanii pentru ca sunt in crestere dar sunt greu de suportat.
Se poate sa imi ameliorez durerea.
Daca da, cum?
Va rog.love struck
Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În ce poziție dormi? Nu se doarme cu sutien, lenjerie de corp foarte strâmtă, etc.
Sânii nu dor când cresc!
Ei dor înainte de venirea menstrei, un sutien foarte mic care presează sânii, dormi noaptea pe burtă și îi "chinui" sau o sarcină ori dacă nu se regăsesc trebuie să te vadă cel puțin medicul de familie.
Pa, pa

4 răspunsuri:
| Saya a răspuns:

Probabil trebuie sa iti vina menstra.

| TootydeCool a răspuns:

Costynel22, pun pariu ca nu esti medic

Bai omule nici tu nu ai inteles titlul " TPU"?
Da stai de ce vorbesc eu cu prostii?
A da mi-am amintit le dau un sfat sa nu mai se compoarte ca niste idioti ca see fac de cacao!@!

Toti pentru unul inseamna ca raspunzi la intrebarile celorlalti si ai ajuti!
cum ar fi daca tu m-ai intreba ceva si eu te-as lua la misto?
! NASPA!

Deci tu dovedesti ca esti un psicopat si un afemeiat!@!
Mori gunoiule nu ai ce cauta pe site-ul asta!@!

Si daca esti doctor adevarat cu acte in regule imi cer scuze nu se pune sa nu bagi in seama dar mai sunt si oameni din astea!@!

| costynel22 a răspuns:

Trebuie sa treic plia mine sa te consult...

| costynel22 a răspuns:

Ba tooty de cool daca tot nu ai ce face acasa du-te si te pusca nu mai raspunde in loc la alti