| AlissonPadalecki a întrebat:

Am si eu o problema...de dimineata de cand m-am trezit simt ca ma apasa la capul pieptului ceva, ma doare dar nu neparat cand trag aer...cand ma misc imediat durerea se accentueaza. Am citit ceva pe net dar nu concret..intrebarea mea este: De la ce ar putea fi durerea si ce pot face s-o ameliorez? [Vreau raspunsuri de la persoane care stiu despre ce e vorba, nu doar copy-paste dupa net ca asta am citit eu deja] Mersi anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| giony54 a răspuns:

O nevralgie intercostala care radiaza de la coloana pana in piept.O raceala a coloanei care se trateaza cu antiinflamatare naturiste fara efecte secundare.

| AlissonPadalecki explică (pentru giony54):

Va multumesc pentru raspuns happy

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu poate nimeni sa te ajute corect aici. Mergi la medic.

| AlissonPadalecki explică (pentru Salontanul):

De cand am postat intrebarea si pana acum mai m-a lasat durerea...
Cu ce rost mai postam intrebarea daca nu evitam dusul la medic? Am intrebat doar pentru a sti in mare despre ce e vorba, daca este o simpla durere sau ceva mai mult...

| Salontanul a răspuns (pentru AlissonPadalecki):

Problemele medicale sunt probleme de viata si moarte. Eu am trecut pe langa moarte. Consult pe internet nu exista. Nu este corect sa ne jucam cu viata.