| Any1998 a întrebat:

Heii TPU, de ceva timp ma strange stomacul si simt ca ma apasa ceva pe el, am fost la control acum o luna si nu aveam nimic. ce credeti ca poate fi? Apendicita se exclude pentru ca nu ridic greutati...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

O varianta mai poate fi alimentatia, daca nu mananci regulat si la timp poti avea starea asta, mereu simteam ca nu am pofta de mancare si o stare de rau ca dupa ce ai vomat, de cand am inceput sa mananc doar la ore fixe si sa imi obisnuiesc organismul cu un anumit progam am scapat de asta, poate si acesta e un motiv.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa ridici greutati ca sa faci apendicita.
La ce fel de control ai fost?