| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp am ameteli si imi simt creierul ca si cum s-ar strange! Ce credeti ca as putea avea?

Răspuns Câştigător
| Pinocchio a răspuns:

Habar nu am, si cred ca nici restul.
Recomand sa te duci la medicul tau de familie pentru o consultatie.

| IonutM4A1 a răspuns (pentru Pinocchio):

Am fost dar tot ce mi-a zis a fost ca nu am absolut nimic si ca doar mi se pare! Dar nu cred ca este asa pentru ca de cateva ori eram schimbat la fata.

| Pinocchio a răspuns (pentru IonutM4A1):

Atunci un neorolog poate te va putea ajuta.
In orice caz pare ceva legat de cap, ori tensiune, eventual oftalmolog, orl.
Analize de sange ai facut?

| IonutM4A1 a răspuns (pentru Pinocchio):

Da! Si toate erau bune.

| Pinocchio a răspuns (pentru IonutM4A1):

Atunci ramane consulturile de specialitate.

| IonutM4A1 a răspuns (pentru Pinocchio):

Cred ca ai mare dreptate mai ales cu neurologul, deoarece cred ca este ceva de la creier! Nu am alte simptome decat ameteala!

| Pinocchio a răspuns (pentru IonutM4A1):

Si asta poate fi un semn, trebuie vazut.

7 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Suna a cancer.