| lorenutza3771 a întrebat:

Heii TPU. Mi-au aparut ceva bubite mici si albe pe buze. Am incercat sa le sparg la fel ca pe un cos si a inceput sa imi curga sange. Imi puteti spune cum se cheama aceste bubite si cu ce trec? FUNDA! big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Banuiesc ca sunt puncte de grasime. Daca nu mergi sa le scoti asa ca pe cosuri, adica sa strangi la baza pielii, preferabil dupa ce ai facut dus/baie du-te la cosmetica, ti scoate cu un ac... impunge varful usor si iese sebumul.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Cred ca ies de la frig probabil.
Sausunt puncte de grasime, le poti stoarce.
Te pup!

| lullaby23 a răspuns:

Puncte de grasime