| dota a întrebat:

Pe langa capul penisului mi-au aparut cam de un an jumate niste bubite albe ca un fel de cosuri si mieste frica sa nu am ceva grav de si nu ma doare sau eu stiu ce dar vad ca a inceput sa se extinta imi puteti spune ce poate fi, ofer funda

4 răspunsuri:
| djraresdj a răspuns:

Sub piele s-a adunat grasime, nu este nimic grav, dar daca se mai exting iti recomand sa vezi un dermatologhappy
funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma nu stiu sigur, da s-ar putea sa fie herpes( bubite? ) du-te mai bine la doctor, daca se extinde ii grav! sau poate ceva infectie, dar cel mai bine e sa mergi la doctor, sa nu-ti fie rusine, multi au patit-o, doar ca nu-i cunosti tu. O sa scapi de ele, doar daca mergi la doctor, altfel nu vad cum! Bafta sa aiwinking

| Murrdock a răspuns:

Cum ba? Sa-i arata scula la doctor?laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Murrdock):

Pai ce doctoru nu are scula? are pasarica?