| Arianaaa33 a întrebat:

Heii TPU :-s. Folosesc de catvea zile sapunul Dove. si dimineata m-am trezit cu o iritatie, daca ii pot spube asa, pe fata. am puncte rosii si putin unflata. credeti ca e din cauza sapunului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Posibil să nu-l suporți, nu tot la ce se face reclamă este și bun.
Folosește un săpun lichid și hidratezi cu ulei de migdale dulci.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca e sapunul. daca era sapunul faceai mai devreme. mergi la doctor.

| mimi2000mimi a răspuns:

Poate fi o iritatie de la alimente, iar incidentul sapunul folosit inainte de aparitia acesteia sa fie doar o coincidenta.