| Lightmeup a întrebat:

Heiii, TPU, fac de o luna aerobic si nu prea am dat nimic jos si ma gandeam sa-mi fac un abonament de 8 sed aerobic si 8 sed tae bo (luna aceasta am avut un abomanent de 12 sedinte)... FUNDA*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dummi a răspuns:

E mai ieftin sa cobori cu 1-2 statii inainte cand mergi dimineata la scoala sau lucru!

1 răspuns:
| Awndre a răspuns:

Pai daca mananci prostii logic ca nu dai nimic jos. Ai si tu putina grija la alimentatie. Renunta la prajeli si dulciuri. Paine mananca doar o felie, 2 pe zi dar sa fie graham/neagra!