| Lightmeup a întrebat:

TPU, fac de o luna aerobic si nu prea am dat nimic jos si ma gandeam sa-mi fac un abonament de 8 sed aerobic si 8 sed tae bo (luna aceasta am avut un abomanent de 12 sedinte)... FUNDA*

Răspuns Câştigător
| LENA_9665 a răspuns:

Hmm nu ai precizat cum esti cu mancarea...pentru a slabi nu e eficient numai sa faci aerobic...trebuie reduse dulciurile multe salalte apa plata si fructe., iar pe langa aceste abonamente la sala ar fi recomandat sa te apuci de un sport ocazional cam de 3-4 ori pe saptamana cate o ora(tenis, inot, volei)Bafta!