| F1rstBlooD a întrebat:

Heiii TPU ma poate ajuta cineva crying
am o problema... sa trec direct la subiect, cand vreau sa ma dau la o fata sau s-o abordez ma trec toate apele, pur si simplu imi vin niste emotii de pana la urma nu mai fac nimic
pana acuma 3 ani adica pe la 11-12 ani aveam tupeu sa ma dau la oricine, nu aveam nimic, acuma parca... sunt inutil, acuma vreau sa stiu daca aceasta problema e trecatoare sau am nevoie de consultare psihologica.
va roog, puteti sa radeti dar macar pe langa sa dati si un sfat
multumesc de intelegere
funda+vot happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| narutouzumachi a răspuns:

O data cu varsta si mentalitatea se schimba dar te poti imbarbata singur principalul lucru e sa nu iti pese dar tot odata trebuie sa fii si atent la ce zici ca nu poti sa te duci asa direct la fata si sa ii zici baby vrei sa fii gagica mea ca iti mai da si una dupa cap big grin acum pe bune treuie sa ai mai mlta incredere in tine bafta!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Stai linistit e trecatore...

| vangaelis a răspuns:

Este o faza a varstei, doar esti adolescent/pubertatewinking

| dannyskill a răspuns:

Nu ai nevoie de nici o consutatie psihologica trebuie doar sa it redobandesti tupeul si increderea de sine nu iti mai fa atatea griji