| ηυмα єυ ¢υ єℓℓℓ вαι :x a întrebat:

Heiii love struck Am multe cosuri ...Cum pot sa scap de ele? fara masti! plzz help :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Daniela_3373 a răspuns:

Zynerit si Skinoren.Sunt creme si sunt foarte bune impotriva cosurilor.Sunt destul de scumpe, ce-i drept, dar eu Skinoren-ul l-am luat pe gratis cu reteta de la medicul de familie.Nu stiu sigur daca se mai dau retete, dar poti incerca.
Sper ca te-am ajutat! happy

3 răspunsuri:
| oricine a răspuns:

Hei!:**, du-te la farmacie si cere Eritroacnol[Gel Antiacneic]si eu l-am folosit:X:XX si m-a multumit! si nu este nici scump
Baftaa!

| Catalina_6831 a răspuns:

Pai si eu am o multime de cosuri.eu folosesc de regula bicarbonat de sodiu.iti va trece, te asigur

| Madalina_9555 a răspuns:

Incearca Zineryt si Skinoren... Mie asa mi-au trecutbig grin
P. s:du-te la medicul de familie si spune-i sa ti le prescrie el/ea, ca sa le iei gratuit...ca sunt destul de scumpebig grin
>big grinbig grin