| Mariaa321 a întrebat:

Heiiii, este adevarat ca trec cosurile cu urina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Eu stiam ca daca faci gargare cu ea-ti trece.

| mimiwewem a răspuns:

Bună, urina este bună pentru furuncuri(propria experiență), și la ulcioare (acel coș mic din ochi). Poate fi folositoare și la coșurile de pe față. Stai puțin cu ea pe față. Ai grijă să te speli după, ca să nu ai microbi. Sănătate.

| Ibrahimovic a răspuns:

Da, cu siguranta se trec! Incearca!rolling on the floor))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Din cate stiu eu, da.

| shippuden a răspuns:

Da...dar uncearca si cu balega de vaca trece sigur

| zKw a răspuns:

Nu e adevarat ..asta e un leac babesc, mai bine iti iei din farmacie cv special pentru cosuri

| EJxJtK a răspuns:

Nu,in niciun caz nu trec...Eu zic mai bine totusi sa te duci la medicul dermatolog si iti va da un tratament pentru cosuri

| Alle13c a răspuns:

Uaaaauu. sincer n'am mai auzit asta pana acum. Chiar daca-r trece, ti-ai da cu asa ceva pe fata? :o

| VERSGAGA a răspuns:

Eu nu cred ca este adevarat. Este o vorba din popor, ar putea fi adevarat, dar eu nu cred.

| pROMANIA a răspuns:

Sunt de parere ca ar trebui sa ma... Urinez pe fata ta. laughing

| xmidnightmist a răspuns:

Tu glumesti? laughing) Mai bine foloseste TRIAMCINOLON Swinking