| smile4mee18 a întrebat:

E adevarat ca daca te dai cu pipi pe fata iti trec cosurile?big grin

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

De ce să te dai cu aşa ceva pe faţă, când există atâtea tratamente moderne, ieftine şi eficiente? Chiar nu înţeleg.
Iar dacă e adevărat sau nu - nu ştiu, n-am verificat.

| mgtow a răspuns:

Pisatul e bun sa il imbibi intr-o carpa si sa ti-l pui cand ai o intepatura de albina e amuzant dar metod bun.

| BRG a răspuns:

Ce prostie mare, mai bine i ați de la oriflame batonul de coșuri teea trebuie, cu ăla chiar că trec coșurile.

| White13 a răspuns:

Nu as incerca si nu cred ca are vreun efect, Eu folosesc un gel pentru asa ceva, tine acneea sub control, chiar daca nu o face sa dispara. In perioada adolescentei, poti sa te dai cu toate cremele, dar acneea nu dispare. Repet, poti doar sa o ti sub control, nu poti sa o faci sa dispara.

| smile4mee18 explică:

Stiu ca sunt multe tratamente eficiente si nu as folosi niciodata pipi in tratarea cosurilor.Eram pur si simplu curioasa.Ms pentru raspunsuri.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu laughing!

| ℓσνє a răspuns:

Incearca si tu si ai sa vezi. Eu una nu am incercat si nu am avut nevoie niciodata si nici nu vreau. happy

| anastasia4000 a răspuns:

Pate pare o aberatie ce zic, insa eu cunosc pe cineva care s-a dat cu urina pe fata si i-a trecut.Si in plus iti face si fata fina.Aseara cand am vazut intrebarea ta am spus ce dracu', cum sa te dai ci pipi pe fata si sa iti treaca asa ca m-am dat seara pe un cos si dimineata ce credeti? A disparut.