| anonim_4396 a întrebat:

Helllp! Am o problema mare mare. De cand cu caldura asta, transpir f tare sub brat si nici un stick (cu gel sau solid) nu opreste acest lucru. Nu e vorba ca ar mirosi urat, pentru ca ma dau cu parfum, ma spal, dar transpir incontinuu. Si e fff inestetic. Si imi strica toata ziua, gandul ca trebuie sa stau teapana, ca se vede f aiurea. Este vreun remediu pentru asta?sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Pentru mine, care am avut aceeasi problema, salvarea a venit de la Rexona Crystal stick.Depinde ce esti :fata sau baiat, alegi in functie de asta! Acum sunt "curata si uscata"!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Rexona Clear Pure Women. Pe mine asta ma multumeste pe deplin!

| doctoru a răspuns:

Eu fol unu de la amway. e super bun si e natural. redu canditatea de lichide reci (o cafea sau ceai -in functie de varsta big grin )te face sa nu mai transpiri. daca bei lichide reci o sa transpiri mai rau.