| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Am 13 ani si sunt fata si cand sunt stresata mi se umfla tare venele de la maini, mereu am mainile reci si picioarele...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ionut58282856 a răspuns:

Ori ai circulatie proasta, ori e inregula tot doar trebuie sa porti sosete s imbracata mai calduros pentru ca e normal sa ai picioarele si mainile reci daca e frigg, de exemplu eu acum is sub patura si tot le am reci naibii. Am 16 ani

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

știi cum se zice: keep calm and stay cool (hot in cazul tău)

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ai circulatia proasta. Mergi la medic.

| giulia283 a răspuns:

Şii?