| Anonim375 a întrebat:

Imi spuneti si mie ce simptome are circulatia periferca proasta!
Eu am de obicei mainile si picioarele reci, si cand las mana joc mi se umfla venele si mi se fac rosi sper mov.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Uite, dovada. Fugi la un medic pentru asta, se poate rezolva.

2 răspunsuri:
| yourcrys a răspuns:

Cand ai o circulatie periferica proasta, de obicei cand te odihnesti iti amortesc picioarele, simti asa furnicaturi, ti se racesc picioarele poarte repede si se incalezesc extrem de greu.Acestea sunt cele mai comune simptome si pot fi din cauza vasodilatatiei.Sa ai grija sa nu iesi neinbracat adecvat de la frig la cald si invers. Funda?

| Anonim375 explică (pentru yourcrys):

Da chiar am acest simptom cu amorteala si furnicatur