| Shiki_Radu_1991 a întrebat:

Hello, am fost operat acum 6 zile de apendicita, din pacate am fost prea bucuros sa plec din spital si am uitat sa intreb doctorul daca am voie sa beau putina sampanie de anul nou.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Ai voie.Putina.Sa nu sari calu`.

3 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Daca gusti si tu doua guri nu cred ca e o problema.Iei antibiotic?

| Emmett a răspuns:

O gura, amice, nu mai mult! E teren minat daca n-ai intrebat un doctor.happyx

| Alexjoh a răspuns:

Ai voie. dar nu multa.