| Neighborhood a întrebat:

Ieri am facut 1 saptamana de cand m-am operat de apendicita... am si tratament acasa, il iau la 6 ore... cam la 2 zile ma duc sa mai imi "stoarca" lichidul ala care s-a strans de la muschi, si sa ma panseze. Intrebarea e, am voie sa beau cafea? Mereu am uitat sa il intreb pe doctor sau pe asistentehee hee Chiar si azi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| BGDs a răspuns:

Da, bineinteles

| razvanmihai1990 a răspuns:

Ai voie sa bei orice, mai putin bauturi alcoolice sau carbogazoase.Stiu asta pentru ca si eu am fost operat de apendicita.