| Corina45788 a întrebat:

Hello, am si eu o problema ????, de azi dimineața am o problemă cu scaunul, am o diaree severa... Ca si cum aș face pipi, si sunt panicata pentru ca este prima data cand pățesc asa ceva, îmi simt burta cum îmi fermentează e ceva groaznic

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Gandeste-te ce ai mancat sau baut mai inainte. Fa-ti un ceai de menta fara zahar.

| mi25 a răspuns:

Ia doua pastile de Saprosan. Manaca ceva solid, orez daca se poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai dizenterie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă și mâine ești la fel sau mai rău chemi salvarea și te duce imediat la spital de boli infecțioase și te internează.