| Mia1608 a întrebat:

Hello!

Cineva pe-aici care a urmat tratament cu Seroxat și Spitomin (concomitent), pentru anxietate?

M-ar ajuta (psihic) să știu cum a fost experiența, mai ales la începutul tratamentului.

Mulțumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| StanCatalin a răspuns:

Buna
Eu am luat xanax 0. 25mg aproape doi ani (eram in depresie) si m-a ajutat mai ales cand faceam atacuri de panica
Daca vrei scriemi si te pot ajuta cu mai multe sfaturi pentru a trece mai usor peste problemele tale
Sa ai o seara frumoasa