| lacoste98 a întrebat:

Hello.
Sesizez o problema stresanta la corpul meu sau o reacție deranjanta.
Am 23 de ani. De fiecare data când ies și ma văd cu prietena, mereu când un pic ne ținem de mână sau discutam despre unele subiecte mai serioase, ma excit si este foarte enervant. Spre ex, când ne luam rămas bun si dorește sa o imbratisez, nu prea pot sa ii dau acea îmbrățișare deoarece mereu sunt excitat si cea mai stresanta parte e, ca aceasta excitare reproduce un fel de lichid (preejaculare, cred, transparent lucios) care mai adesea se elimina într-una si de multe ori se ajunge ca trece prin pantaloni si se vede. E puțin ciudat căci, tot încerc sa controlez astfel de situații si nu prea pot. Ceva sfaturi, doctori care au mai auzit astfel de cazuri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este ceva normal. Un lucru este sigur, esti incepator.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

In primul rind este perfect normal deoarece o iubesti si vrei sa faci sex cu ea, inteleg ca inca nu ai facut sex cu ea? Multi recomanda inainte de a te vedea cu o fata si stii ca există riscul sa te exciti rapid sa faci inainte o l@bă sa te descarci, alta solutie nu exista, sa inteleg ca prietena este frumoasă ca altfel nu ti se intampla asta.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu se poate controla cu voința.

| mihai69 a răspuns:

Ce sfaturi? E o reacție fiziologică perfect normală. Nu prea ai ce să controlezi. Eventual ia-ți ceva pamperși când te vezi cu ea. rolling on the floor

| GabiDumitrescu a răspuns:

Sfaturi? Mai faceti si voi sex...

| anonim_4396 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Atattttt

| Hammurabi a răspuns:

Nu e nimic anormal.
Se va rezolva problema când vei avea o viață sexuală normală.
Sau mai bine zis, când vei fi "dezamorsat" sexual, suficient de des.

| VoidEternal a răspuns:

Nu te mai du la intalnire with a loaded gun ca sa zic asa laughing. Dezamorseaza-o inainte.

| mi25 a răspuns:

Cred ca ai inteles ce ti-a zis psihyclepat. Adica sa descarci energia intima prin m.asturbare.

| MrAM a răspuns:

Nu te mai uita la filme xxx, crede-ma asta e problema.