| *.:。✿*゚IL-IUBESC゚・✿.。.: * a întrebat:

Hello TPU.Am o pisica Siamesa! Are 3 anisori! Nu pare a fi bolnavioara ( mananca, se joaca...) doar ca am observat ca schiopateaza. M-am uitat la labutele acesteia si piciorusul drept din spate pare ca i se cojeste "pernutele". Am observat ca aceasta problema revine cam la 2-3 saptamani. Oare aceasta sa fie cauza pentru care ea schiopateaza? Cu ce as putea sa o ajut?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| byank_9178 a răspuns:

Pai...incearca sa ii umezesti labutele si sa i le usuci pentru a nu mai lua virusi de pe podea tine-o pana labutele sunt uscate apoi incearca o crema de maini de a ta si eu am patit tot asa si am continuat sa fac asta de 2 ori pe zi (dimineata si seara)daca nu functioneaza duo la vetelinar aceia s-ar putea sa fie urticarie :-|love struck

2 răspunsuri:
| AdyEmSustineCampaniaMosCraciunExista a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa o duci la un veterinar... Sper sa se faca bine ^^

| DnBSniperZs a răspuns:

Du-te la un veterinarwinking