| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU, azi dimineata am obsevat ca mi-au aparut niste pete rosii doar pe o mana (in jur de 4-5) tin sa va anunt ca nu prea ma mananca, dar la ora 13 mi-au aparut inca 2 pe fata, am facut pojar si varicela cand eram mica, stiti ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| andreea8stanciu a răspuns:

Poate e o alergie sau teau intepet tantari!

1 răspuns:
| Inteligentu a răspuns:

Pai e bine sa-ti anunti parinti si sa mergi la medic pentru ca se poate agrava daca nu e tratata, trebuie sa stii si ce e