| AmxMod a întrebat:

Help! am fost luni la sala de forta si m facut abdomen si de marti ma doare abdomenul si mai jos de buric, oare este vreo problema? ce as putea sa am? ma doare foarte rau mai ales cand ma scol din pat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil sa fi făcut febra musculara. Nu cred ca e ceva grav.

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Ai febra musculara. Trece cu aspirina si dulciuri happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru SkyPilot):

Adică el vine de la sala si tu zici ca trece cu dulciuri. laughing

Boss! Mersi pentru funda! *as i răspuns separat dar îmi e lene*. big grin