| Georginutza_Geoo_1995 a întrebat:

HELP! Azi am stat un pic la soare ca sa ma bronzez iar cand am intrat in casa am observat ca am niste pete maronii pe gat. Ma puteti ajuta in privinta asta cu niste tratamente naturistice va rog frumos! Multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| lovemusic90 a răspuns:

Mhm, nu prea poti sa le combati, alea trec mai greu, dar incearca cu foto-protectie happy

1 răspuns:
| alinadianaaa a răspuns:

Preparati un macerat din rondele de castraveti proaspeti in lapte dulce. La si la macerat 24 de ore. Cu acest macerat te dai de 2-3 ori pe zi