| Andreea930 a întrebat:

Help, ce pot face cu rinichii? Dacă beau multă apă sau puțină și mă duc să urinez peste câteva minute trebuie să mă duc iar și simt că stă așa în mine, nu se golește toată verzica, am fost la doctor și mi-a dat să beau ceai Diurosept și uracktiv forte, dar nu am luat, am luat eu uracktiv normal, pentru că eram la farmacie si uitasem de care mi-a zis să iau, am făcut și urocultura și nu am nici o infecție scria, negativ și în timpul actului sexual mă cam trece să fac...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| nuivoiesăspun a răspuns:

Bună! Păi urmează tratamentul prescris de medic, nu crezi că ar fi o idee bună? E medic totuși, stie clar mai multe decât tine despre asta. Când mergi la baie încearcă să forțezi puțin să golești de tot vezica