| MarijuanaFanNr1 a întrebat:

Help rapid azi la spor am primit de fapt m-am suit in spate la un coleg si m-a durut in piept extrem de tare ff tare am ametit nu mai puteam respira am ajuns acasa la fel am sta in pat mi-a trecut durerea rea si puteam respira bine nu mia respiram grau numai ca app imi batea inima tare si ma durea aveam o stare ciudata mi-a trecut dar inca ma doare cand ma misc in fara si in spate dc? adica pot pati ceva n-am fost la medic dar am ametit rau atuncea deci pot pati ceva vreau medicamente babesti nu la doctor si daca pot pati ceva acum ma simt mai bine app sunt baiat si am 85 de kg 13 anisi 1, 78 si 1, 80 deci ce am patit sau pot pati ceva rapid?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| regeleromaniei a răspuns:

Cred ca doar te-ai intintins prea tare sau ceva de genu. Oricum daca nu-ti trece in 2-3 zile du-te la un doctor sau daca te doare tare!