| 1992 a întrebat:

Herbalife,vreau sa tin o luna, intr-o luna se pierd in jur de 4 kg, eu nu am nevoie de mai mult..credeti ca dupa ce ma las ma ingras la loc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cred că prin dietă sănătoasă şi ceva muşcare te vei menţine constant.

| doctorandus a răspuns:

Unii cu Herbalife au ajuns direct la spital.

| mixxjim a răspuns:

Nu cred, stiu sigur de la persoanele care au folosit, astea sunt niste chestii pe car ele consumi in loc de mancare, deci nu mananci asa ca automat slabesti. Cum incepi sa mananci cum pui la loc, poate chiar si mai mult, organismul tinde sa-si faca rezerve daca nu primeste o perioada alimentele cu care este obisnuit, sa aiba de unde consuma data viitoare cand nu o sa primeasca iar.

| Brâncuşi a răspuns:

Salut, bănuiesc că da odată ce urmezi o "cură" să spun aşa este logic că sa e schimbi aşa că ai putea face o pauză apoi să le începi din nou.
O seară bună!

| GoldVali a răspuns:

Probabil ca da, pentru ca te apuci apoi iar de mancarea ta obisnuita.

| Silvica76 a răspuns:

Trebuie sa ai grija in continuare ce mananci, daca faci excese, normal ca te vei ingrasa la loc, nici o cura nu te pazeste de grasime daca mananci mult!