| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma ingras 4-5 kg intr-o luna. Sfaturi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

4-5 kg intr-o luna e mult, nici macar cei care se duc la sala nu prea ajung la performanta aia.
Mai baga o masa sau doua la ceea ce mananci acum si incearca sa mananci ceva mai multa paine, la fel si cartofi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Daca vrei sa iei in greutate, urmeaza-mi sfatul:
Drojdia+mierea=kilograme in plus
Se freaca o lingurita de drojdie proaspata cu o lingurita de miere de albine, pana devine o crema, se serveste ca desert, de 2-3 ori pe zi, timp de 1 luna.
Te ingrasi 3-5 kg!
Bafta!
Te pup!

| ONElena11 a răspuns:

Mananca alimente cu multi calbohidranti.

| SparkleO a răspuns:

Si incercat shaorma? la ingrasat e buna, la slabit, nu.