| denysa_4118 a întrebat:

nu stiu de ce dar de la un timp am inceput sa ma ingras, problema este ca ma ingras mai mult in buta...Nustiu ce sa fac pentru ca eu vreau sa ma ingras dar nu in burta, ce credeti ca ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| adeedyaa a răspuns:

Pai in primul rand cati ani ai si daca ai varsta cuprinsa intre 12 si 17 ani e si normal sa te ingrasi daca nu iti dau eu un sfat :nu mai manca multa paine sau chiar deloc si tine regim sau poate ai avut ...si ai un copkil

1 răspuns:
| denysa_4118 explică:

Am 14 ani...ms