| xFaith a întrebat:

Hey :* Am 1.60 cm sad si as vrea sa mai cresc. macar sa iau 10 cm`. mentionez ca am 17` happy Ce exercitii as putea face? Dau fuunda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Păi poţi face basket, volei, înot.
De asemenea, poţi să te ridici pe vârfuri şi să încerci să atingi tavanul cu mâinile sau să cauţi o bară şi să atârni cât te ţin mâinile.
Pa, pa!

3 răspunsuri:
| Luci009 a răspuns:

Fata sau baiat?,dupa inaltime presupun ca fata, incearca sa faci ceva sporturi prin care sari mai mult, bascket chiar si handbal.

| TeUrSsCsYtEiUbEsC a răspuns:

Heyhappyhappypai nu cred ca ai putea doar prin inot daca esti fatahappy

| Luana2347 a răspuns:

Eu zic sa nu te bagi la inot ca-ti faci dita-i spatele si ti se micsoreaza si sanii. Daca esti genul de fata mai lenesa iti zic sa te duci la volei ca la baschet te chinuie pana lesini.